Poziv za stručnu praksu u Nacionalnu alijansu za lokalni ekonomski razvoj

28/11/2017 17:07

Nacionalna alijansa za lokalni ekonomski razvoj (NALED), poziva stipendiste Fonda da se prijave za stručnu praksuu okviru Tima za finansije i administraciju.

NALED je najveća privatno-javna asocijacija u Srbiji koja okuplja više od 280 članova iz redova privrede, opština i organizacija civilnog društva u cilju stvaranja boljih uslova za život i rad u našoj zemlji,

Profil i veštine:

-završen fakultet ili poslednja godina studija, ekonomske struke;
-odlično znanje engleskog jezika (pre svega pisana komunikacija – Business English);
-poznavanje rada na računaru – Word, Excel, PPT.

Opis posla:

-ažuriranje i arhiviranje administrativno/tehničke dokumentacije;
-arhiviranje platnih transakcija po folderima na dnevnom nivou;
-asistiranje u pripremi finansijskih izveštaja;
-asistiranje u pripremi dokumentacije za godišnju i projektnu reviziju;
-rad na dnevnom unosu i održavanju finansijske baze podataka i finansijskog softvera;
-razvrstavanje troškova po izvorima finansiranja na dnevnom nivou u finansijskoj bazi podataka i finansijskom softveru;
-prikupljanje dokumentacije i koordinacija sa eksternim knjigovođom.

Uslovi:

-zaključuje se Ugovor o stručnom osposobljavanju u trajanju od 6 do najviše 12 meseci, sa periodom probnog rada;
-početak prakse – decembar 2017./januar 2018. godine;
-obezbeđena prikladna novčana naknada i druga prava u skladu sa zakonom.

Svi zainteresovani kandidati koji ispunjavaju navedene uslove i žele da rade dinamičan, interesantan i izazovan posao, sa velikom perspektivom za rast i razvoj, treba da pošalju biografiju i motivaciono pismo na srpskom jeziku do 1. decembra 2017. godine na e-mail [email protected] sa naznakom – Prijava za praksu u NALED-u – Tim za finansije i administraciju – Ime i Prezime. Za više informacija oNALED-u posetite www.naled.rs i www.facebook.com/NALEDSerbia/

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments